Стрелба по бизнесмен е имало тази нощ в Хасково. Инцидентът е

...
Стрелба по бизнесмен е имало тази нощ в Хасково. Инцидентът е
Коментари Харесай

Простреляха бизнесмен, КПП-та на изходите на Хасково

Стрелба по предприемач е имало тази нощ в Хасково. Инцидентът е станал към 01:30 часа. Сигнал в полицията е подал простреляният 33-годишен мъж, съобщава Haskovo.life.

Тай разказал, че бил причакан пред дома си в квартал " Каменни "  от непознато лице, която го простреляло в задните елементи. Възпроизведен бил един изстрел.

Мъжът е откаран в болница в Пловдив, само че по непотвърдена информация няма заплаха за живота му.

Раненият е дал изложение на лицето, което е стреляло по него. В момента полицията търси лица, които са съпричастни на закононарушението. Това е и причината да бъдат завардени изходите на Хасково за Димитровград и Кърджали тази заран.

Не е изключено обаче и 33-годишният мъж да се е самопрострелял, настояват осведомени. Семейството му има шивашки бизнес, а той се занимава с бойни спортове.

Случаят е докладван на прокуратурата, формирано е досъдебно произвеждане.

Тази сутрин на изхода на Хасково за Кърджали са сложени полицейски контролно-пропускателни пунктове. Временни КПП-та действат и на други съществени изходни точки.Всички коли се пропущат с мудна скорост, с цел да бъдат огледани от униформените. Някои коли се стопират за инспекция.На моменти се образуват дълги колони от коли преди полицейския пункт.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР